HİZMETLERİMİZ

Elemanlı Güvenlik
Ana Sayfa / HİZMETLERİMİZ / Elemanlı Güvenlik

ELEMANLI GÜVENLİK

Pronet Güvenlik’in benzersiz deneyime ve kaliteye sahip olduğu en büyük hizmet alanı uzman güvenlik ekipleridir. 1995 yılından bu yana, yüzlerce kurum ve kuruluşa uzman güvenlik ekipler kurduk ve kurmaktayız. Pronet Güvenlik ekiplerimizi, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, ofis binaları, okul gibi pek çok farklı mekânda çalıştıklarından ötürü, her bir mekânın kendi şart ve kriterlerine uyumlu biçimde seçer ve üst düzey teorik ve pratik eğitimler veririz. Uzman güvenlik ekiplerimizi, şüpheli durumları saptamak konusunda dinamik, gözlemci ve atik olacak şekilde seçiyor ve yetiştiriyoruz. Pronet Güvenlik görevlileri kanunsuz veya uygunsuz hareketleri engellemek için geniş bir denetim alanı oluşturarak çalışırlar.

Doğrudan, devriye gezerek, alarm sistemleri veya video kameralar aracılığıyla güvenli ortamı tesis etmek için titizlikle uğraş verirler. Onların, herhangi bir olumsuz durumda (suç, yangın, vb.) harekete geçme yetki ve yetisine sahip olacak şekilde, donanım kazanmalarını sağlıyoruz.

Güvenlik ekiplerimizi  herhangi bir olumsuz durumda harekete geçme yetki ve yetisine sahip olacak şekilde donanımlandırıyoruz.

Firmaların veya alışveriş merkezi gibi umuma açık kurumların ziyaretçilerinin, o kurumla yaptığı ilk kontak çoğunlukla güvenlik görevlileridir. Uzman güvenlik ekiplerimiz müşteri memnuniyeti açısından stratejik bir konumda olduklarının bilinci içinde görevlerini yerine getirirler. Koruduğumuz tesisi farketmeksizin ekiplerimizin sık sık değişmemesi, tersine kemikleşmesi titizlik gösterdiğimiz bir konudur. Pronet Güvenlik olarak, kendi ekiplerimizin yanı sıra, kurumların kendilerine de, yaratılan güvenlik politikası ve sistemi ile bağlantılı eğitimler veririz. Yangın önleme ve kontrol, ilkyardım, acil durum tatbikatları, işyerinde şiddeti engelleme, sürücülük taktikleri verdiğimiz ve verebileceğimiz eğitim başlıklarından sadece birkaçı.

UZMAN GÜVENLİK EKİPLERİ HİZMET KAPSAMI

  • Güvenlik kontrol merkezi işletimi (otomasyon)
  • Tesis içi ve dışı devriye hizmetleri
  • Önleme araması, yaya geçiş kontrolleri (x-ray ve metal detektörü)
  • Araç kontrolleri
  • Kayıp önleme hizmeti
  • Resepsiyon ve yönlendirme hizmetleri
Bize Ulaşın