HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

Pronet Güvenlik Hizmetleri, 1995 yılında güvenlik sektörünün ilklerinden biri olarak kuruldu ve tüm Türkiye’de kişi ve kuruluşlara hizmet vermeye başladı. O günden bu yana teknolojiyi yakından takip ederek, hizmet verdiği birey ve kurumlara özel çözümler geliştirerek kaliteli hizmet çıtasını hep yüksek tutan Pronet, bugün hayatına Pronet Güvenlik ve Pronet Alarm adı altında iki büyük yapı ile hizmet vermektedir. Bugün, binlerce kişiyi aşkın özel eğitimli insan kaynağımız, yüzlerce farklı noktada sağladığımız elemanlı güvenlik hizmeti, 150.000’i aşan aktif alarm sistemimiz, başarı ile tamamladığımız 1000’i aşkın elektronik güvenlik projesi, Türkiye’nin en itibarlı projelerine verdiğimiz güvenlik danışmanlık hizmetleri ile Türkiye’nin en çok güvenilen, en çok tercih edilen, lider güvenlik firmasıyız.

Uzun vadeli ilişkiler kurarız.

%95 oranında müşteri memnuniyetimiz sayesinde, daima organik büyüyoruz. Kurulduğumuz yıldan bu yana çalıştığımız müşterilerimizin olması bizim için övünç kaynağı.

Çalışanlarımızı eğitip iş başında yalnız bırakmayız;

Sürekli gözetime tabi tutarız. Ekiplerimizin kendilerinden bekleneni fazlasıyla yerine getirmelerini sağlamak için, onları gözetmenin önemine inanırız. Devriye ekiplerimiz, çalışanlarımızı görev başında denetler.

Çalışanlarımızın motivasyonunu ve takım ruhunu yüksek tutarız

Büyük hassasiyet gerektiren bir iş yaptığımızın bilincindeyiz. Dolayısıyla, her konumdan ekip arkadaşlarımızı motive etmeye, yaptıkları işte en iyi olma ve performanslarını yükseltme yolunda onları yüreklendirmeye özen gösteririz.

Her zaman, duruma en uygun kişi, ürün ve teknolojileri kullanırız.

Sektördeki tüm ürün ve teknolojileri uluslararası ölçekte inceler, müşterilerimiz için en uygun çözümleri bu değerlendirmeden sonra seçeriz. Dünyadaki en iyi firmalarla işbirliği yaparız.

Güvenlikte stratejiye inanırız.

Müşterilerimizin durum ve risk analizini titizlikle gerçekleştirir, müşterimizin belli kısıtları olabileceğini yadsımaz, bunlar ışığında güvenliğe ilişkin en doğru stratejiyi kurgularız.

Bize Ulaşın